tisktisk

Akce - Novoroční turnaj TJ Sport Kladno 2013

zpět do rubriky

Článek o novoročním turnaji TJ Sport Kladno konaném 7.1.2013

Dne 7.1.2013 se konal 32. ročník Novoročního turnaje TJ Sport Kladno, který se uskutečnil v nové herně v Poděbradově ulici v Kladně za účasti 41 hráčů. Turnaje se zúčastnili také dva hráči našeho oddílu Ing. Jiří Šulc a Tomáš Vysoudil.

Hráči byli rozdělení do 12 skupin. Jirka Šulc vyhrál svou skupinu, když porazil Švejdu (GRAST) 3:0 a Pírku (Sport Kladno A – KP I.) 3:2. Také Tomáš Vysoudil postoupil ze své skupiny, když prohrál po vyrovnaném boji s Pavlíčkem (TTC Kladno A – 3. liga) 0:3, ale porazil Svobodu (Sport) 3:0 a Šeršeně (GRAST) 3:1.

V pavouku prohrál Tomáš Vysoudil v 1. kole s Ladislavem Šulcem (TTC Kladno) 0:3. Výborně si vedl Jirka Šulc, když v 1. kole porazil Horbaje (Sport C) 3:0 a v dalším kole Vychodila (TTC Kladno C – KP I.) 3:1 a probojoval se tak do čtvrtfinále! V něm podlehl našemu bývalému hráči Jiřímu Novotnému (Slovan Kladno A – KP I.) 1:3 a skončil na 5. - 8. místě. Jedná se o velký úspěch, protože turnaj měl výborné obsazení, zřejmě nejlepší v jeho historii.

Ve finále dvouhry porazil Jiří Bajer (TTC Kladno A) – svého kolegu Ondřeje Pavlíčka 3:2. Na 3. místě se umístil rovněž hráč TTC Kladno Vlastimil Hrubý. Čtyřhru vyhrála dvojice Bajer, Hrubý, když ve finále porazila dvojici Moravec Petr (Lány – KP I.), Novotný 3:0